top of page

Faith Group

Public·69 members

Osijek Istra uživo prijenos gledati 28 listopada 2023 Televizija uživo


prije 14 sati — (stream<<<<) Hajduk Split Osijek gledati prijenos 22.10.2023 prije 5 dana — [GLEDAJTE UŽIVO<<] Slaven Belupo Osijek uživo 30.09.2023 30. ruj ...


(GLEDATI<<<<) Istra Gorica uživo prijenos 23 rujna 2023 Gori 23. ruj 2023. — (GLEDATI<<<<) Istra Gorica uživo prijenos 23 rujna 2023 Gorica prijenos uživo i besplatan prijenos online i na televiziji. Napredujemo, a neki igrači su se kroz ovaj tjedan jako digli po pitanju rada. Ali neki nažalost nisu, no to je takav proces. Imamo ideju za Istru 1961 koja teži igri, posjedu, kratkim pasevima te teže traženju prostora u među linijama. Moramo biti spremi na sve to i pripremiti sebe na najbolji mogući način. Neki igrači su još uvijek zakočeni i u nekom strahu. Ali mislim da ćemo s vremenom biti još bolji kao momčadi, ali i oni kao pojedinci”, dodao je Zekić. Zoranu Zekiću je ovo prva domaća nakon povratka u Osijek, ali i prva na Opus Areni “Što se mene tiče ja sam miran i emotivno pripremljen. NOGOMET UŽIVO: Osijek i Istra 1961 igraju susret 13. kola prije 15 sati — NOGOMET UŽIVO: Osijek i Istra 1961 igraju susret 13. kola HNL-a na Opus Areni u subotu, 28. listopada 2023. godine – gdje gledati prijenos? Igramo na novom stadionu, mislim da su tu svi preuvjeti da odigramo dobru i kvalitetnu utakmicu. Mi treniramo svaki tjedan dobro, ali i kada su rezultati bili loši, mi smo dobro trenirali. Tako smo i nastavili nakon ovog boda protiv Rijeke. Za naš duh je to puno značilo, a atmosfera je još bolja iako je bila dobra i prije. Što se Osijeka tiče, imaju dobre pojedince, morat ćemo biti vrlo oprezni. No, ne bi bili sportaši ako ne bi očekivali najviše. Zato idemo u Osijek uzeti sva tri boda”, rekao je Ante Majstorović. Najvažnije mi je da fokus bude na igračima, da oni emotivno, energetski i taktički budu na pravoj razini. Nisam još vodio utakmicu na Opus Areni, ali sam ih gledao u prijenosu. Jednostavno, moramo početi koristiti ovaj stadion, akustiku i energiju i da nam to bude prednost, a ne teret”, smatra Zekić. “Što se tiče Istre 1961, nemam informaciju da li Erceg dolazi niti sam to provjeravao. Nogomet uživo: Gdje gledati live stream ili TV prijenos utakmice Istra 1961 – Osijek? 13. kolo Supersport HNL-a igraju NK Osijek i NK Istra 1961 u subotu, 28. godine u 18. 10 sati. Prijenos nogometne utakmice koja se igra u Osijeku na stadionu Opus Arena bit će osiguran na TV kanalu MAX Sport 1. Ukoliko utakmicu nećete moći gledati, prijenos možete uživo slušati na Drugom programu Hrvatskog radija. [[UŽIVO PRIJENOS]] Istra 1961 NK Lokomotiva gledati prijenos 2. lis 2023. — [UŽIVO PRIJENOS]] Istra 1961 NK Lokomotiva gledati prijenos 02/10/2023 prije 7 sati — Nogomet uživo: Gdje gledati live stream ili TV ... Slaven Belupo Hajduk Split uživo prijenos gledati 27 listopa prije 17 sati — prije 12 sati — NOGOMET UŽIVO: Slaven Belupo dočekuje Hajduk u 13. Nogomet uživo: Gdje gledati live stream ili TV prijenos utakmice Slaven ... Slaven Belupo Hajduk Split gledati prijenos 27 listopada 202 prije 14 sati — — svibnja 2HNK Hajduk Split Varaždin Istra uživo prijenos gledati 10 sati pak Varaž. Osijek uživo 'Želimo zaokružiti polusezonu s ... RMSI 2023 Group 30. ruj 2023. — gledati live stream ili TV prijenos Osijek Varaždin uživo prijenos gledati 22 r 22. ruj 2023. — — Varaždin Istra uživo prijenos gledati ... NOGOMET UŽIVO: Osijek i Istra 1961 igraju susret 13. kola HNL-a na Opus Areni u subotu, 28. listopada 2023. godine – gdje gledati prijenos? Osijek i Istra 1961 igraju utakmicu 13. kola HNL-a u subotu, 28. godine. Ovaj susret se igra na osječkom stadionu Opus Arena, počinje u 18. 10 sati, a sudit će ga Jakov Tilić. Ulaznice za ovaj susret možete kupiti na blagajni stadiona, a također, osiguran je i izravni TV prijenos. Kako stožer Istre gleda na predstojeći dvoboj, ali i na seriju svojih loših rezultata? “Još jedan veliki izazov je pred nama. Velika utakmica protiv jake ekipe, što je ujedno i nova prilika za nas. Gledamo pozitivno na utakmicu jer dobro treniramo i dobro radimo, idemo u Osijek pokušati uzeti tri boda. Znamo da Osijek ima brze igrače, da su dobri u kontra napadima i moramo na to biti spremni. Naš cilj je postići visok pritisak i suočiti se. Bod koji smo uzeli protiv Rijeke ne znači puno na bodovnoj tablici. I dalje smo u dosta lošoj situaciji, ali puno je značio za nas mentalno i dao nam je novu energiju da se lakše suočimo s nadolazećim utakmicama. Sigurno da je riječ o igraču koji je pokazao, posebno u utakmicama s Osijekom, koliko je opasan i koliko je motiviran. Analizirat ćemo Istru 1961, predstaviti igračima na koji način bismo sutra trebali igrati protiv njih, znamo njihove kvalitete. Nadam se da ćemo pronaći kanale preko kojih ćemo ih ugroziti. Imaju kvalitetu u igračima poput Ante Majstorovića, koji je u ovom gradu ostavio trag kako ljudski tako i igrački, puno je detalja za razmišljati, ali moram najprije svoju momčad pripremiti na njih”, zaključio je Zekić. Što se tiče kladionica, one predviđaju da će Osijek pobijediti. Tako pobjeda Osijeka ima kvotu 1. 65, pobjeda Istre 1961 ima kvotu 5. 00, dok neriješen rezultat ima koeficijent 4. 00. Više o nogometnom klubu NK Osijek doznajte na mrežnoj adresi nk-osijek. hr ili na njihovoj Facebook stranici. Više informacija o klubu NK Istra 1961 iz Pule možete naći na klupskim mrežnim stranicama na adresi nkistra. com ili službenoj Facebook stranici. Prijenos nogometne utakmice uživo, video online ili putem livestreama možete pratiti na svim dostupnim platformama. Slaven Hajduk uživo prijenos gledati 27 listopada 2023 1. li prije 14 sati — Slaven Hajduk uživo prijenos gledati 27 listopada 2023 1. lis 2023. — — Današnji program ispunit će Rijeka i Rudeš te Osijek i Slaven Belupo ... Nakon što smo primili gol od Rijeke mi smo pokazali reakciju i takav mentalitet trebamo imati i protiv Osijeka. Dečki su jako dobri na treninzima, a ovo nam je sad nova prilika da narastemo kao tim. Spremni smo za utakmicu u Osijeku“, poručuje Istrin trener David Catala. “Osijek je jako dobar protivnik, no Istra će znati kako igrati s njima. Ja ih znam malo bolje jer sam igrao kod njih dvije godine. Dobra su ekipa, dobili su novog trenera i samim time novu energiju. Bit će veliki izazov za nas, ali za takve utakmice se trenira. Što se tiče ove utakmice, igrat će peti i deveti klub lige. S tim da je Osijek peti, ima 18 bodova te novog trenera Zorana Zekića, dok je Istra 1961 predzadnja, deveta i ima samo osam bodova. Dodajmo da je prva Rijeka, drugi je Hajduk, a treći je Dinamo. “Tjedan pripreme pred Istru 1961 je prošao zadovoljavajuće i nadam se da ćemo to i potvrditi na samoj utakmici. U životu nema garancije za puno stvari, a posebno nema u nogometu. Ali mislim da smo napravili dobre preduvjete za ovo što slijedi. Nakon pobjede nad Hajdukom u prošlom kolu smo mirne glave. I svjesni smo da smo tamo imali i nedostataka, ali i dobrih detalja. Ne želim ništa mijenjati po pitanju pristupa i shvaćanja nogometa, Ukratko, nadam se dobroj posjeti i podršci, ali i da u svemu tome budemo pametni. Za sada još uvijek igramo nogomet kakav možemo igrati, a za bolje stvari ćemo čekati neko vrijeme”, rekao je Zoran Zekić, tener Osijeka. PROČITAJTE VIŠE: Jesen kod Cibone 2023 – dva vikenda vrhunske glazbe, craft piva, kulture i okusne manufakture! “U ovom trenutku, dok nekim igračima ne pronađemo prave pozicije, nećemo moći igrati visoki presing i toga u ovom trenutku svi moramo biti svjesni. Lakes, Alps & Dolomites Private Tour 2022 prije 1 dan — Istra 1961 stoji bolje od Lokomotive. [Kadeti - 17. kolo Prve HNL] [Uživo@] Hajduk Split Osijek gledati prijenos 22. 10. 2023 prije 5 ... [[[GLEDATI TV===]]] Osijek Varaždin prijenos 22 rujna 2023 p 22. ruj 2023. — kola HNL-a u 3. — NOGOMET UŽIVO: Rijeka i Varaždin na Rujevici igraju susret 7. ((tv prijenos uživo!! )) Varaždin Istra prijenos 17. [[[Gledati]]] ... Istra 1961 vs. Osijek | 🔴𝐔Ž𝐈𝐕𝐎 𝐏𝐑𝐈𝐉𝐄𝐍𝐎𝐒 | HNL Nogomet UŽIVO PRIJENOS: https://star.livesportthrills.com/global.php Tune in for a thrilling UŽIVO PRIJENOS of HNL Nogomet! Istra 1961 on ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page