top of page

Faith Group

Public·69 members

Oțelul vs Hermannstadt în direct 28 octombrie 2023 Vezi online


This page lists the head-to-head record of FC Otelul Galati vs Hermannstadt including biggest victories and defeats between the two sides, and H2H stats in all ...


Oţelul - FC Hermannstadt. Record de spectatori acum 3 ore — VS. Sâmbătă, 28 octombrie 2023, ora 14:00. AFC HERMANNSTADT · FC CFR direct de PRIMA Sport, DIGI Sport și ORANGE Sport. Avancronică 28.10 ... Oțelul - Hermannstadt, LIVE VIDEO, 14:00, Digi Sport 1. Prima întâlnire directă dintre cele două echipeLa Liga: Barcelona - Real Madrid, sâmbătă, 17:15, DGS 1 SuperLiga: Petrolul - FCSB, sâmbătă, 20:30, DGS 1 Meciul dintre Oțelul și Hermannstadt poate fi urmărit și pe site-ul digisport. ro, cât și în aplicația Digi Sport, de către abonații RCS-RDS. SC Oțelul Galați vs FC Hermannstadt rezultate live, H2H SC Oțelul Galați FC Hermannstadt rezultate live (video transmisiune în direct) începe in data de 28 oct. 2023 la ora 11:00 pe Stadionul Oțelul, Galati, ... Otelul Galati vs Hermannstadt H2H 28 oct 2023 Otelul Galati - Hermannstadt H2H. Head to head statistics and prediction, goals, past matches, actual form for Liga I. Compare teams statistics. [livestream tv] Universitatea Craiova vs Oțelul în direct 22 22 sept. 2023 — [livestream tv] Universitatea Craiova vs Oțelul în direct 22.09.2023 Among them, FC Otelul Galati won 0 games (Total Goals , PPG 0.0), ... Oțelul - Hermannstadt, LIVE VIDEO, 14:00, Digi Sport 1, în etapa a 14-a a SuperLigiiOțelul Galați și Hermannstadt nu s-au mai întâlnit până acum în vreun meci direct, astfel că duelul de sâmbătă după-amiaza va fi o premieră. Înaintea meciului direct, Hermannstadt stă mai bine în clasament, cu 19 puncte din 13 jocuri. De partea cealaltă, Oțelul se află pe poziția a 11-a în ierarhie, cu 15 puncte. În runda trecută, Oțelul a remizat cu CFR Cluj, scor 0-0, în timp ce Hermannstadt a învins-o pe Dinamo, scor 4-0. Ca la aproape fiecare meci de pe teren propriu al Oțelului, stadionul din Galați este așteptat să fie plin. Am nevoie de o echipă agresivă, compactă. Știm cu toții în șapte zile avem trei jocuri. Nu menajez pe nimeni la nici un joc, dar am pretenții la jucătorii noștri să se determine pentru echipă, să dea totul pentru echipă, din punct de vedere fizic, mental, atitudine 100%. Atmosfera în cadrul lotului este bună, dar trebuie să uită cu toții ce am realizat până acum și să ne concentrăm la următoarele jocuri, pentru că îmi doresc să fiu cât mai aproape de play-off, dacă nu în play-off”, a spus Dorinel Munteanu, în cadrul unei conferințe de presă. Reacția lui Marius Măldărășanu, înaintea meciului cu Oțelul”O deplasare grea, și din punct de vedere al distanței dar și din punct de vedere al adversarului. Clasament SuperLigaCe a spus Dorinel Munteanu despre meciul cu Hermannstadt”Cum am spus și după meciul de la CFR Cluj, punctul este important dacă vom câștiga meciul cu Hermannstadt. Știm că este o echipă compactă cu jucători valoroși, își merită poziția pe care se află în momentul de față, dar noi vrem să câștigăm punctele. Să revenim la jocul nostru de acasă, pentru că în acest sezon am pierdut puncte acasă și cred că și din acest punct de vedere suntem în zona unde suntem. Otelul Galati vs Hermannstadt, 28 Octobre 2023, Roumanie Otelul Galati vs Hermannstadt le 28 Octobre 2023 en Roumanie: Liga 1 sur livescore.bz. Pe undeva, este oglinda lui Dorinel (nr – Oțelul Galați) ca atitudine, ca agresivitate, aleargă câte 90 de minute fiecare jucător. Va trebui să răspundem cu aceeași agresivitate, dacă vrem să realizăm ceva. (…). Nu te lasă să joci, pur și simplu, iar noi suntem genul care își dorește să joace. (…) Va trebui să nu le dăm posibilitatea să câștige mingi în treimea noastră, și atunci va trebui să avem și un plan B. SC Otelul Galati Poți obține o invitație dublă la Tribuna 0, oferită de Liberty Galați la următoarea partidă de acasă ⚽ SC Oțelul Galați - FC Hermannstadt Sâmbătă, 28 ... Livesport: Oţelul Galaţi - rezultate, program meciuri, Oţelul Galaţi - FC Hermannstadt liveRezultate și program Oţelul Galaţi pe Livesport. com. Această pagină este despre Oţelul Galaţi, (Fotbal/România). Dacă ați căutat rezultatele unei alte echipe cu numele Oţelul Galaţi, vă rugăm selectați sportul din meniul de sus sau categoria (țara) din stânga. Urmăriți scorurile live din meciurile echipei Oţelul Galaţi, rezultatele finale, programul meciurilor și detalii meciuri! Meciurile următoare: 28. Oțelul Galați-FC Hermannstadt: ambele echipe sunt acum 1 zi — Este primul joc direct la nivel competitiv între cele două grupări. Câştigă Otelul Galati sau Hermannstadt şi ambele marchează 12 & Da 3.40 ... Oțelul - Hermannstadt, LIVE VIDEO, 14:00, Digi Sport 1. acum 1 oră — Oțelul Galați și Hermannstadt se înfruntă de la ora 14:00, în direct la Digi Sport 1, în etapa a 14-a a SuperLigii. Live Oţelul - Hermannstadt la 14e journée de Casa Liga I V. V. N. V. N. N. N. N. Rencontres précédentes. 0% 0 Victoire 0% 0 Nul 0% 0 Victoire. La Match Oţelul - Hermannstadt en direct. 14e journée de Casa Liga I ( ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page